Grand finale bleších trhů

A je to tady, výsledek našeho více než tříměsíčního snažení: na čtyřech bleších trzích jsme prodali darované věci za celkem 18 660Kč plus jsme obdrželi dary do kasičky za 4 831Kč, celkem jsme tedy vybrali na opravu střechy základny na Posekanci 23 491Kč! K tomu ještě obdržíme příspěvek od Generace 89, která Bleší trhy pořádá a vybírá od prodejců desátek na dobročinné účely. Zbytek opravy střechy bude hrazen z příspěvku, který poskytlo celorepublikové ústředí Skauta a z úspory litomyšlského střediska. Smlouva s firmou, která bude střechu opravovat, je podespaná, střecha by měla být opravená do konce listopadu.
To by byla čísla a teď to nejdůležitější: organizátorky dobročinného skautského stánku, což jsou buď minulé nebo současné členky 9. dívčího oddílu, chtějí tímto vyslovit obrovské DÍKY všem dobrým lidem (a byly jich desítky: skauti a skautky napříč všemi oddíly, jejich rodiče, prarodiče, bývalé skautky a skauti, kolegové z práce, sousedi a kamarádi…), kteří poskytli věci na prodej, další DÍKY všem, co k nám přišli nakoupit (těch bylo určitě přes sto!) a všem dalším podporovatelům, bez které by tahle akce neměla šanci na úspěch. DĚKUJEME!
A pro velký úspěch se budeme příští rok těšit naviděnou:-)