Rádcovské setkání

První část rádcovského kurzu přinesla účastníkům první MILIONY dolarů na nový ostrov.
V sobotu 12. října si několik skautek a jeden skaut zúčastnilo prvního setkání střediskového rádcovského kurzu, jehož cílem bylo seznámit se s horkou skautskou novinkou – skautskými stezkami (https://stezka.skaut.cz/), které vyšly toto září. Účastníci setkání se s novou stezkou nejen seznamovali, ale také ji aktivně zkoušeli – splnili si některé úkoly a sami pak připravili nějaké aktivity. Vše probíhalo formou hry: během kurzu je navštívil dubajský šejk, který byl kdysi také skaut, a nabídl jim, že si u něho mohou vydělat peníze. Rádcovský kurz bude mít tři části, v této první části si účastníci vybrali ostrov, který chtějí získat jako nové střediskové tábořiště a začali vydělávat první peníze. Vydělávání pak bude probíhat i během celého skautského roku. Pomůžou jim s tím i ostatní rádcové a rádkyně?
Rádcovský kurz připravil: Tomáš Siky Vacek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *