TÁBOŘÍME KDEKOLI – GRANTY STŘEDISKA 2019

Blíží se konec kalendářního roku a s ním sčítání, bilancování a děkování. Skautské středisko děkuje institucím, které podpořily v roce 2019 naši činnost. Zajímavou finanční částku se nám letos podařilo získat z programu „Podpora sportu a volnočasových aktivit“ vyhlášeného Pardubickým krajem. Peníze putovaly na pořízení mobilního zařízení pro letní tábory. Ať už letos naše oddíly tábořily na Posekanci nebo na půjčených tábořištích, mohly využít třeba nové nepromokavé celty na podsadové stany a velkokapacitní nádobí. Pro deštivé dny máme veliký společenský „party stan“. Staré dobré, leč nenávratně zrezivělé polní kuchyně nahrazuje zachovalejší polňačka i s parádními hrnci. Věříme, že všechno nové vybavení bude sloužit ještě dlouhá léta na tábořištích a táborech všech oddílů. Děkujeme za podporu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *