Farní a skautský benefiční ples

Rok se s rokem opět sešel a my vás znovu zveme na FARNĚ SKAUTSKÝ ples pro Litomyšl a okolí.

Letos jsme udělali „velkou změnu“. Na základě několika podnětů jsme se rozhodli podpořit našeho farního skautíka Járu Střasáka. Určitě ho většina z vás bude znát. On se totiž rozhodl stát dobrovolníkem projektu ADOPCE NABLÍZKO. Krátce po plese tedy odlétá do Papuy-Nové Guiney, kde se více jak půl roku bude věnovat místní mládeži a dětem.

Agátce a Jozífkovi z Ugandy se velmi daří a bohaté finanční příspěvky, které jsme jim doteď poslali nám dovolují udělat pro tento rok vyjímku, aniž by je to nějak postihnulo. Zkrátka je máme tak trochu předplacené 😀

Takže tak jako každý rok, pozvěte své známe a zavčas si rezervujte místa u stolů!
Lístky bude možné rezervovat začátkem ledna. Zavčas vás zde budeme informovat.

více informací na:
http://www.BENEFICNIPLES.cz/
https://www.facebook.com/events/1783823675081988/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *