25. 9. 2018

Klubovna Naděje

Skautská klubovna Naděje slouží skautskému středisku Liliový kruh Litomyšl. Za dodržení podmínek půjčování ji mohou využívat také skauti z jiných měst, další organizace (např. pro školní výlety) i jednotlivci. Základní podmínkou je stálá přítomnost zodpovědného dospělého v klubovně.

Adresa:
M. Kuděje 14, 570 01 Litomyšl (mapa)

Kontakt:

Mgr. Pavla Slezáková
pavla.kmoskova@seznam.cz

Oddíly:
3. dívčí oddíl – Oddíl dobré naděje
9. dívčí oddíl – Devítky
13. chlapecký oddíl – Tři slunce

SCHŮZKY 2019/2020

PRONÁJEM

Kapacita klubovny je 30 osob (po domluvě lze zapůjčit až 45 osobám).
V případě zájmu je možné si zapůjčit i menší tělocvičnu Naděje – kontakt pí Nádvorníkovou (jitka.nadvornikova@nadeje.cz, +420 775 868 275)

V klubovně je k dispozici:

• velká vybavená kuchyň (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, základní nádobí – talíře, hrnky, příbory, hrnce apod.)
  • společenská místnost (gauč, stoly, matrace na spaní 28x)
  • 2 toalety a 2 koupelny
  • po předchozí domluvě lze zapůjčit i klubovny jednotlivých oddílů (např. při větším počtu účastníků – nad 40 osob)

Fotogalerie klubovny

Ceník:

Možnost zapůjčení klubovny (min. 10 osob):

• domovské oddíly: 10Kč/os/noc (bez noci 10Kč/osoba/den)
  • cizí skauti: 40Kč/os/noc
  • ostatní: 70Kč/os/noc (bez noci 200 Kč/hodinu)
  • jiné požadavky na pronájem řešíme individuálně
  • další možnosti ubytování na skautské základně na Posekanci

Jak zarezervovat a zaplatit akci, kde budou skauti i „neskauti“?

V rezervačním formuláři zaškrtnout u typu organizace – Junák (skauti) a do poznámky specifikovat, co je to za akci (např. ZZA Podlitina, Křesťanský silvestr) a počet skautů a „neskautů“.

Placení: každý platí tolik, do jaké skupiny patří (viz ceník výše) – je nám jedno, zda si to vedoucí akce vybere dle těchto skupin a nebo zda cenu zprůměruje a účastníci budou platit jednu cenu; jde nám o konečnou výši ceny

Klubovnu si lze zarezervovat pouze pomocí REZERVAČNÍHO FORMULÁŘE

Kalendář obsazenosti