Výprava Devítek

Dominika s Lůcou z Devítek nám napsaly, jaká byla jejich únorová výprava, tentokrát za kulturou do Prahy. Čtěte a nechte se inspirovat:-)
“ Jednou za rok vyrážíme na tzv. kulturní výpravu. Tento rok jsme se vypravily 1.2. do Prahy. Zde starší navštívily Centrum současného umění DOX- blíže vzdělávací program s názvem S kůží na trh. Mladší se vydaly do muzea Lega na Národní třídu, kde vyplňovaly pracovní listy a mohly skládat vlastní výtvory. V závěru výpravy jsme se projely lanovkou na Petřín a zde navštívily zrcadlové bludiště. Všichni dojely v pořádku a za to vděčíme hlavně doprovodným vedoucím, kteří se o děti staraly. Děkujeme.“
Foto: společné foto z Petřína

Zveřejnil(a) Skautské středisko Litomyšl dne Pátek 21. února 2020